alliedtelesis

Od ponad 20 lat Allied Telesis jest czołowym dostawcą infrastruktury sieciowej. Obecnie spółka świadczy usługi w zakresie transmisji danych, głosu i obrazu wielu klientom na świecie.

Allied Telesis zajmuje się udoskonalaniem sposobu dostarczania oraz zarządzania usługami i aplikacjami, skutkującym wyższą jakością i obniżonymi kosztami operacyjnymi.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP

 

antennesysteme

Jako średniej wielkości firma, Antennentechnik Bad Blankenburg GmbH z Niemiec dysponuje nowoczesnymi, wspomaganymi komputerowo liniami produkcyjnymi i powiązaną z nimi konieczną techniką pomiarową i kontrolną.

Zastosowane w zakładzie nowoczesne rozwiązania ERP do planowania i optymalizacji produkcji oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują, że wszystkie zamówione materiały antenowe zawsze zostaną wysłane terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości.

Antennentechnik, dzięki szerokiej gamie produktów i elastycznemu reagowaniu na potrzeby Klientów, zapewnia handlowi i przemysłowi szybki dostęp do innowacyjnych anten pracujących we wszystkich zakresach częstotliwości: AM/FM, BLUETOOTH, BOS, CB, DAB, DECT, DVB-T, GPS, ISM, LTE, TETRA, UMTS, WLAN i telefonia komórkowa.

Zakres oferowanych produktów: anteny dla telekomunikacji

 

barnfind

Po wielu latach intensywnych przygotowań prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży, w grudniu 2012 roku w Sandefjord w Norwegii została założona firma Barnfind Technologies AS.

Twórców firmy połączył wspólny cel, aby zaprojektować neutralną platformę do transportu sygnałów, która oferować będzie obsługę wielu funkcji i formatów w ramach jednej obudowy 1RU. W efekcie tych starań rozwiązanie firmy Barnfind oferuje funkcjonalność porównywalną z obudowami 3-6RU firm konkurencyjnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V

 

eutelsat

Eutelsat jest jednym z najbardziej uznanych i doświadczonych dostawców usług satelitarnych w skali światowej.

Eutelsat, mający swą siedzibę w Paryżu, to zespół 400 osób, specjalistów pochodzących z 40 krajów. Zespół ten zarządza infrastrukturą satelitarną umożliwiającą odbiorcom indywidualnym odbiór programów telewizyjnych i radiowych, dostęp do Internetu i usług multimedialnych oraz wykorzystywanie łączności satelitarnej dla celów profesjonalnych.

Dzięki wysoko zaawansowanym technologiom, znajomości rynku oraz ciągłym innowacjom technologicznym Eutelsat zapewnia usługi najwyższej jakości.

Zakres oferowanych produktów: usługi satelitarne

 

kathrein

Kathrein-Werke KG to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży anten i technik komunikacji.

Od ponad 85 lat firma produkuje i sprzedaje szeroką paletę systemów antenowych i komponentów elektronicznych dla wielu obszarów telekomunikacji.

W dziedzinie anten Kathrein jest największym i najstarszym producentem na świecie.

Grupa Kathrein posiada 20 fabryk oraz 52 przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 4600 pracowników. Obrót Grupy Kathrein w roku 2004 wyniósł 1,03 miliarda Euro, z czego ponad 50% to obrót na rynkach międzynarodowych.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe, sieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV

 

kathreintt  

Kathrein TechnoTrend GmbH (KTT) z siedzibą w Niemczech jest wiodącym dostawcą usług i rozwiązań w dziedzinie technologii cyfrowej.

Firma wykorzystuje 20 lat swojego doświadczenia w branży w celu dostarczania zindywidualizowanych rozwiązań dla telewizji cyfrowej oraz usług dodatkowych dla dostawców i operatorów w Europie, Afryce, Południowej Ameryce i na Bliskim Wschodzie.

Innowacyjne oraz wydajne dekodery firmy Kathrein TechnoTrend umożliwiają odbiór telewizji w technologii DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2, IPTV, a także w najnowszych technologiach telewizji hybrydowej oraz OTT (Content Over-The-Top).

Partnerzy mogą korzystać z szerokiej gamy rozwiązań – od skonfigurowanych, gotowych do działania dekoderów po urządzenia z indywidualnie przygotowanym interfejsem użytkownika.

Opracowane przez KTT oprogramowanie dzięki swojej elastyczności może współpracować z wieloma systemami szyfrującymi.

Zakres oferowanych produktów: urządzenia abonenckie

 

motama

Motama oferuje rozwiązania do odbioru, przetwarzania, dostarczania i prezentacji zawartości audio i wideo w sieciach IP.

Portfolio produktów firmy Motama obejmuje bramy DVB, enkodery, transkodery, serwery multimediów strumieniowych i protokoły dystrybucji treści. Znajdują one zastosowanie w sieciach IPTV, CDN (Content Delivery Networks), Internet/OTT (Over-The-Top), telekomunikacyjnych, łączności ruchomej, korporacyjnych oraz w medycynie.

Firma Motama została założona w 2005 roku w Saarbrücken w Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

 

rafi

Sztandarowymi produktami firmy Rafi są precyzyjne komponenty elektromechaniczne służące do wprowadzania oraz wyświetlania danych, a także urządzenia przełączające.

Główną cechą wyrobów Rafi jest ich niezawodność oraz trwałość w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach towarzyszących produkcji przemysłowej.

Firma Rafi wytwarza także specjalistyczne klawiatury, zarówno przenośne jak i pełnoformatowe ze zintegrowanym touchpadem.

Obecnie Rafi posiada swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, natomiast siedziba główna firmy mieści się w Bergu koło Ravensburga w południowych Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: automatyka przemysłowa

 

tag 

TAG V.S. jest firmą prywatną założoną w 2009 roku, specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do monitorowania transmisji.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

 

technisat

TechniSat Digital GmbH jest jednym z największych niemieckich producentów urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej (odbiorników cyfrowych, anten, osprzętu instalacyjnego), telewizorów LCD HD, urządzeń multimedialnych i cyfrowych, odbiorników radiowych H-Fi, samochodowych i internetowych etc.

Od czasu założenia w 1987 r. priorytetem firmy TechniSat Digital GmbH jest najwyższa jakość. Dlatego wszystkie produkty marki TechniSat od początku do końca powstają we własnych fabrykach firmy na terenie Unii Europejskiej zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Efektem tych działań jest stabilna, wysoka pozycja marki na rynku niemieckim, liczne nagrody, wygrane testy oraz przede wszystkim zaufanie i zadowolenie klientów.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołoweurządzenia abonenckie

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę